Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Konwerter ICS102

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 344,40 zł 344.40
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 280,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Planet
Kod produktu: ICS102

Opis

Dane techniczne

Interfejs

RS-232 / RS-422 / RS-485

Łącze

3-w-1 DB9

Przepustowość

110bps do 921Kbps

Bity danych

5,6,7,8

Bity stopu

1,2

Kontrola przepływu

Brak, RTS / CTS, Xon / Xoff

Sygnały

RS-232: TxD, RxD, RTS, CTS, DTR, DSR, DCD, GND

RS-422: Tx+, Tx-, Rx+, Rx-

RS-485(2-przewody): Data+, Data-

RS-485(4-przewody): Tx+, Tx-, Rx+, Rx-

Port Fast Ethernet

Standard

10/100Base-FX

Łącze

SC

Zasięg

15km

Okablowanie

9/125μm single-mode

Zabezpieczenia

Wbudowana izolacja magnetyczna 1.5KV

Specyfikacja sprzętowa

Diody LED

System: Zasilanie

Światłowód: Link / Active

Port szeregowy: Tryb, RS-232, RS-422 lub RS-485

Zarządzanie

Poprzez sieć

Oprogramowanie PLANET Smart Discovery

VCOM

Tryby pracy

Wirtualny port COM

Serwer TCP

Klient TCP

Klient UDP

Para

Wymiary (Sz. x Gł. x Wys.)

97 x 70 x 26 mm

Waga

200g

Zasilanie

Zewnętrzny zasilacz 5V DC / 2A max.

Zużycie prądu

5.5 W (max)

Obudowa

Metalowa

Warunki pracy i składowania

Temperatura pracy: 0~50 stopni C

Temperatura składowania: -10~70 stopni C

Wilgotność pracy: 10%~90% RH

Wilgotność składowania: 5%~90% RH

Certyfikaty

FCC Class A, CE Certification Class A

Standardy

• IEEE 802.3 10Base-T,

• IEEE 802.3u 100Base-FX

• EIA / TIA RS-232 / 422 / 485

Zgodność z wymogami

RoHS

Kompatybilność z obudowami

MC-700 / 1000R / 1500

Uwagi

Przycisk Reset na tylnym panelu przywracający ustawienia fabryczne

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl